В Ужгороді нагородили спортсменів та тренерів за перемоги на чемпіонаті України з “Комбат самозахист ІСО”
В Ужгородській міській раді нагородили спортсменів та тренерів за успішний виступ на чемпіонаті України з “Комбат самозахист ІСО”, який відбувся у Броварах. Грамоти бійцям і наставникам вручили міський голова Богдан Андріїв, його заступник Євген Плавайко, секретар міської ради Ігор Чорній та начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук. Переможцями та призерами турніру […]


