В Ужгороді нагородили спортсменів та тренерів за перемоги на чемпіонаті України з “Комбат самозахист ІСО”

В Ужгородській міській раді нагородили спортсменів та тренерів за успішний виступ на чемпіонаті України з “Комбат самозахист ІСО”, який відбувся у Броварах. Грамоти бійцям і наставникам вручили міський голова Богдан Андріїв, його заступник Євген Плавайко, секретар міської ради Ігор Чорній та начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук.

Переможцями та призерами турніру у своїх категоріях стали Денис Пайда, Олександр Митровці, Станіслав Шикула, Артем Карпенко, Томаш Адам та Кирил Русин. Артем Краснобородько, Аліса Краснобородько, Ілля Семчук, Марк Сириця та Микита Картишов здобули статус триразових чемпіонів у різних розділах програми.

Також грамотами відзначили тренерів обласного підрозділу асоціації Романа Митровці, Аліну Бобрик, Михайла Годинця та Олексія Гатяша. В Ужгородській міській раді подякували спортсменам і наставникам за високі результати та гідне представлення міста й області на всеукраїнському рівні.

Фото взято зі сторінки Ужгородської міської ради